Akce v Mersey

25/04/2019

Adam Bomb /USA/ + Liquid Jesus + Blue Movie (USA)

Adam Bomb Je hráč s bohatou minulostí. V roce 1982 byl jedním z adeptů na zastoupení Ace Frehleyho v Kiss, takže si s nimi zahrál tři songy, aby nakonec dostal přednost Vinnie Vincent. Následně byl spolubydlícím Izzyho Stradlina a členem Guns N’ Roses se nestal jen proto, že se tehdy kapela bála, vzhledem ke kvalitám, že je odmítne. Až Tommy Thayer (současný kytarista Kiss) jej přesvědčil, aby se vydal na sólovou dráhu. Stihl mezitím zaskočit v kapele Steeler za Yngwieho Malmsteena, zahrát si se členy AC/DC, Aerosmith, Chuckem Berrym a mnoha dalšími..

https://www.facebook.com/adambomb2020/ https://adambomb.bigcartel.com/

Liquid Jesus Kapela Liquid Jesus se pomalu ale jistě začala formovat v květnu 2015. V následujícím roce již začli koncertovat a nahráli své první EP ’Time Machine’ obsahující 3 skladby. Od té doby si stihli zahrát jako support kapel Get Dead (USA), Johnny Firebird (GER), Nowherebound (USA), nebo ex-člena legendárních W.A.S.P. Chrise Holmese. https://www.facebook.com/LiquidJesu...

FB událost: https://www.facebook.com/events/249...

SPECIAL GUEST: BLUE MOVIE (USA) V roli speciálního hosta se pro tento večer představí formace Blue Movie z New Yorku. Kapela, která se rozhodla sbalit si na jaře kufry a podniknout cestu do Evropy, aby se přidala k několika zastávkám během turné Adama Bomba, Brno nevyjímaje.

 •  https://www.bluemoviemusic.com/home
 • zpět na program

  Dnes v Mersey

  Dnes se v Mersey žádná akce nekoná, stay tuned.

  Dnes se v Mersey žádná akce nekoná, stay tuned.

  Připravujeme

  Tonya

  Mersey Music Club

  Minská 15, Brno 61600
  rezervace, pronájmy

  Navštivte nás také na Facebooku