Akce v Mersey

27/09/2014

Henry Lee Fest 2014

Henry Lee Fest 2014

27.9.2014 od 17 hodin

Tovární hala Zbrojovka Brno, Lazaretní 7

FB: https://www.facebook.com/henryleefe...

Headlineři zářijového Henry Lee Festu v Brně jsou potvrzeni. Program rozšíří Australan Mick Harvey a berlínští The Ministry Of Wolves.

Hudebník-multiinstrumentalista, producent a skladatel Mick Harvey prošel skupinami The Birthday Party a The Bad Seeds, které založil společně s Nickem Cavem. Své první sólové album vydal v roce 1995; později se věnoval jak sólové kariéře, tak i skládání hudby k filmům nebo spolupráci s jinými hudebníky (PJ Harvey, Anita Lane, Robert Forster, Conway Savage či Rowland S. Howard).

Kapelu The Ministry Of Wolves tvoří Alexander Hacke (Einstürzende Neubauten / Crime & The City Solution), Mick Harvey (spoluzakladatel Nick Cave & The Bad Seeds), Danielle de Picciotto (spoluzakladatelka německé ‘Love Parade’ členka Crime & The City Solution) a Paul Wallfisch (hudební ředitel Theater Dortmund). Formace letos v březnu vydala album Republik der Wölfe, které vychází z klasických pohádek bratří Grimmů.

Alexander Hacke, významná postava německé experimentální scény, je znám hlavně svou prací s kapelou Einstürzende Neubauten, nicméně spolupracoval s celou řadou dalších umělců, jako např. The Tiger Lillies, Meret Beckerová, Gianna Nannini ad.

Na festivalu se dále představí Vladimír Mišík a ETC, post punkoví The Prostitutes, legenda české alternativy MCH Band s Mikolášem Chadimou, Velvet Underground Revival Praha, a na druhé stagei mladé kapely My Dead Cat, Gerda Blank (NZ), Wild Tides a Boy. Po skončení živých koncertů následuje afterparty se Stevem Morellem z Berlína a s Kayem Buriánkem a Tvzexem (Bounce! Bounce !).

=== Předprodej vstupenek ===

Předprodej vstupenek zajišťují: Ticketpro (www.ticketpro.cz), Ticketportal (www.ticketportal.cz), Ticket-art (www.ticket-art.cz) , SMS TICKET (www.smsticket.cz) GoOut.cz (www.goout.cz) a Ticketon (www.ticketon.cz) Držitelé platných průkazů ISIC/ITIC/IYTC/ALIVE mohou využít slevu ve výši 15% na vstupném. Info na http://www.isicpoint.cz/festivaly-a...

Vstupné: 350 Kč do 20.9. a 390 Kč do 27.9.

Info linka: 541240623

zpět na program

Dnes v Mersey

Úterní filmový klub
Studijní projekce filmů, vstup volný

Akce v Mersey

Bar + Music
Bar + Music (24.05.2017)

Partneři

GOOUT
SMS TICKET
Vychytane.cz
Sety.cz
SMS.cz
Munie
Rengl

Mersey Music Club

Minská 15, Brno 61600
rezervace, pronájmy

Navštivte nás také na Facebooku nebo MySpace