Akce v Mersey

27/09/2014

Henry Lee Fest 2014

Henry Lee Fest 2014

27.9.2014 od 17 hodin

Tovární hala Zbrojovka Brno, Lazaretní 7

FB: https://www.facebook.com/henryleefe...

Headlineři zářijového Henry Lee Festu v Brně jsou potvrzeni. Program rozšíří Australan Mick Harvey a berlínští The Ministry Of Wolves.

Hudebník-multiinstrumentalista, producent a skladatel Mick Harvey prošel skupinami The Birthday Party a The Bad Seeds, které založil společně s Nickem Cavem. Své první sólové album vydal v roce 1995; později se věnoval jak sólové kariéře, tak i skládání hudby k filmům nebo spolupráci s jinými hudebníky (PJ Harvey, Anita Lane, Robert Forster, Conway Savage či Rowland S. Howard).

Kapelu The Ministry Of Wolves tvoří Alexander Hacke (Einstürzende Neubauten / Crime & The City Solution), Mick Harvey (spoluzakladatel Nick Cave & The Bad Seeds), Danielle de Picciotto (spoluzakladatelka německé ‘Love Parade’ členka Crime & The City Solution) a Paul Wallfisch (hudební ředitel Theater Dortmund). Formace letos v březnu vydala album Republik der Wölfe, které vychází z klasických pohádek bratří Grimmů.

Alexander Hacke, významná postava německé experimentální scény, je znám hlavně svou prací s kapelou Einstürzende Neubauten, nicméně spolupracoval s celou řadou dalších umělců, jako např. The Tiger Lillies, Meret Beckerová, Gianna Nannini ad.

Na festivalu se dále představí Vladimír Mišík a ETC, post punkoví The Prostitutes, legenda české alternativy MCH Band s Mikolášem Chadimou, Velvet Underground Revival Praha, a na druhé stagei mladé kapely My Dead Cat, Gerda Blank (NZ), Wild Tides a Boy. Po skončení živých koncertů následuje afterparty se Stevem Morellem z Berlína a s Kayem Buriánkem a Tvzexem (Bounce! Bounce !).

=== Předprodej vstupenek ===

Předprodej vstupenek zajišťují: Ticketpro (www.ticketpro.cz), Ticketportal (www.ticketportal.cz), Ticket-art (www.ticket-art.cz) , SMS TICKET (www.smsticket.cz) GoOut.cz (www.goout.cz) a Ticketon (www.ticketon.cz) Držitelé platných průkazů ISIC/ITIC/IYTC/ALIVE mohou využít slevu ve výši 15% na vstupném. Info na http://www.isicpoint.cz/festivaly-a...

Vstupné: 350 Kč do 20.9. a 390 Kč do 27.9.

Info linka: 541240623

zpět na program

Dnes v Mersey

Hospodský kvíz
Od 19,30h, max. 6 osob v týmu

Akce v Mersey

soukromá akce
soukromá akce (08.04.2017)

Partneři

GOOUT
SMS TICKET
Vychytane.cz
Sety.cz
SMS.cz
Munie
Rengl

Mersey Music Club

Minská 15, Brno 61600
rezervace, pronájmy

Navštivte nás také na Facebooku nebo MySpace