Akce v Mersey

05/10/2018

Insania

INSANIA SE VRACÍ DO MERSEY, kde se v 90. letech podruhé narodila. Mersey je legendární místo a kapela na tomhle vzpomínkovém retrovečírku probudí duchy 90. let! Zjevte se tu s námi!

INSANIA pokračuje v úspěšném SPAM tour k aktuálnímu albu "Na počátku byl spam" a pro brněnskou zastávku si pánové vybrali klub Mersey.

INSANIA je kultem na tuzemské alternativní scéně. Za dobu svého působení m.j. třikrát převzala Cenu Anděl. Řada ocenění pochází také z rockově zaměřené ankety Břitva včetně zařazení skupiny do „Galerie legend“.

VSTUPENKY:

TICKETMASTER: https://www.ticketmaster.cz/artist/...

TICKETPORTAL: https://www.ticketportal.cz/Event/I...

TICKET-ART: https://vstupenky.ticket-art.cz/kon...

GOOUT: https://goout.net/cs/listky/insania...

SMSTICKET: https://www.smsticket.cz/vstupenky/...

Legenda alternativní scény hraje svůj osobitý crossover tvrdých kytar s moderními syntezátory a samply. Skupina INSANIA, která dodnes kolísá na pomezí hardcore a metalu, nasadila od samého počátku ve své tvorbě zběsilé tempo. Po několika koncertech a po vydání dema „Possessed by Insania“ v roce 1988 srazila kapelu v rozletu k zemi brněnská StB, která v satanisticky laděných textech spatřovala výzvu k odboji proti systému. Insania se stáhla do podzemí a dále působila pod maskovacím názvem SKIMMED, pod nímž roku 1990 vydává LP „New Insanity“, jednu z prvních nezávislých desek v tehdejším Československu. V roce 1992 zakládající člen Poly obnovuje Insanii v novém složení s bubeníkem BlackDrumem, zvolňují tempo a vydávají se hudebně do temnějších vod, ovlivněni v té době přírodní mystikou a J.R.R. Tolkienem.

zpět na program

Dnes v Mersey

Dnes se v Mersey žádná akce nekoná, stay tuned.

Dnes se v Mersey žádná akce nekoná, stay tuned.

Připravujeme

Tonya

Mersey Music Club

Minská 15, Brno 61600
rezervace, pronájmy

Navštivte nás také na Facebooku