Akce v Mersey

23/01/2019

SHOW stání

SHOW stání je originální comedy večer o čtyřech skvělých komicích a především o vás!

Během večera vás pobaví mistr vtipů Jiří Jakima, před jehož fóry neuteče ani jeho dcera, ani babička. Nekompromisní kuchař gagů, jenž poškádlí všechny tvé smíchové buňky! Znát ho můžete z pořadů Underground comedy či Stand-up Factory.

Těšit se můžete také na Daniela Bartoše, stand-up komika pocházející z drsného prostředí nymburských divadelníků se zálibou v testování „vtipného“ materiálu v nejméně vhodných situacích.

Na pódiu se objeví i ženy, jako Kristyna Haklová, feministka se slabostí pro muže - především pro James(ony). Vystupuje ráda, tak moc ráda, že založila Velvet Comedy, anglicky mluvenou stand-up show v Czech Inn Baru na Krymské, kde ji můžete pravidelně zastihnout. Na baru nebo pod stolem.

Mikrofon do ruky čapne Naďa Hůlková, jejíž vystoupení jsou jako horská dráha. Uprostřed záchvatu smíchu najednou zjistíte, že se smějete sami sobě. Za tyhle terapie se většinou platí tisíce! Ona sama je zakladatelkou SHOW stání a pravidelných stand-up večerů v pražském Crossclubu.

A jako překvapení večera představíme speciálního zahraničního hosta! Je to vůbec člověk? Její matka si není jistá. Lucia Hronková se považuje za imigranta z divokého východu! Její dětství v Petržalce ji poznamenalo natolik, že se rozhodla světu pomstít svým originálním bratislavským humorem.

Odkaz: https://www.ceskatelevize.cz/porady...


JEDINEČNÁ MOŽNOST OPEN MICU PRO ODVÁŽLIVCE Máš na to? Chceš vědět, jaké je být v roli stand-up komika? Pokud máš koule a máš nám co sdělit, přijď a na vlastní kůži si vyzkoušej, jak chutná úspěch (nebo taky ne).

zpět na program

Dnes v Mersey

Dnes se v Mersey žádná akce nekoná, stay tuned.

Dnes se v Mersey žádná akce nekoná, stay tuned.

Připravujeme

Tonya

Mersey Music Club

Minská 15, Brno 61600
rezervace, pronájmy

Navštivte nás také na Facebooku